Soffgrupp nyrokoko
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFGRUPP, nyrokoko, 1800-talets slut, valnöt, träskuren dekor med blommor, mönstrad klädsel, bestående av: soffa, 4 stolar, bord, bordets höjd 76, 93x66 cm, soffans längd ca 165 cm
Renoverad, kompletterad, stolar med senare hjultrissor, slitage
332478
2015-10-06