Soffgrupp nyrokoko

Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko
Soffgrupp nyrokoko

Klubbat för:

3 200 SEK

5 000 SEK

SOFFGRUPP, nyrokoko, 1800-talets slut, valnöt, träskuren dekor med blommor, mönstrad klädsel, bestående av: soffa, 4 stolar, bord, bordets höjd 76, 93x66 cm, soffans längd ca 165 cm

Renoverad, kompletterad, stolar med senare hjultrissor, slitage

332478

2015-10-06