Stolar nyrokoko

Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko
Stolar nyrokoko

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 1 par, nyrokoko, 1800-talets slut, valnöt, träskuren dekor, klädsel i beige plysch, sitthöjd ca 43 cm

Slitage

332481

2015-10-06