Supkalkar

Supkalkar
Supkalkar
Supkalkar
Supkalkar
Supkalkar
Supkalkar

Klubbat för:

3 000 SEK

2 000 SEK

SUPKALKAR, 12 st., silver, Svedboms Vetlanda 1975, invändigt förgyllda, graverad dekor, höjd ca 11 cm, vikt ca 700 g

smärre bucklor,

332484

2015-10-06