Klubbat för:
3 000 SEK
2 000 SEK
SUPKALKAR, 12 st., silver, Svedboms Vetlanda 1975, invändigt förgyllda, graverad dekor, höjd ca 11 cm, vikt ca 700 g
smärre bucklor,
332484
2015-10-06