Soffa Samsas Carl Malmsten
Vollendet
2015-10-06
332486
| Höchstes Gebot | 2 200 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
CARL MALMSTEN, soffa, "Samsas", skyltmärkt O.H. Sjögren, klädsel i hallonröd färg, sitthöjd ca 41, längd 177 cm
Slitage, klädsel med skador