Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1900-talets början, järnunderrede, höjd ca 76, 111 x 64 cm

Slitage, smärre skador

332488

2015-10-06