Oljemålning
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Köksinteriör, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1970, olja på duk, 24 x 33 cm
Kuntoraportti
332497
Päivämäärä:
2015-10-06