Hans Agne Jakobsson bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, bordslampa, 1970-tal, Markaryd Sweden, böjträ och vitlackerad plåt, höjd ca 54 cm

Bruksslitage, fotplatta med buckla

332498

2015-10-06