Ljusstakar sengustavianska
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 2 st, omkring 1800, sengustavianska, skulpterat bemålat trä, montering och ljuspipa i bronserad metall, höjd ca 27 resp 27,5 cm
Slitage, smärre bucklor, socklarna med smärre skador
332506
2015-10-06