Flaskfoder nysilver

Flaskfoder nysilver
Flaskfoder nysilver
Flaskfoder nysilver
Flaskfoder nysilver
Flaskfoder nysilver
Flaskfoder nysilver
Flaskfoder nysilver
Flaskfoder nysilver

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKFODER, 1900-talets första hälft, nysilver, märkt A Company B, höjd ca 29 cm

Smärre bucklor o slitage

332509

2015-10-06