Bokskåp fanérat i mahogny

Bokskåp fanérat i mahogny
Bokskåp fanérat i mahogny
Bokskåp fanérat i mahogny
Bokskåp fanérat i mahogny
Bokskåp fanérat i mahogny
Bokskåp fanérat i mahogny

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BOKSKÅP med skåpsunderdel, 1800-talets mitt, fanérad i mahogny, vitrindel och skåpsdel inredd med hyllplan, höjd 255, 130 x 53 cm, nyckel finns

Smärre fanérskador, ställvis blekt

332524

2015-10-06