Barstol Lindau och Lindekrantz
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
LINDAU och LINDEKRANTZ, barstol, design Lindau och Lindekrantz, Lammhult, 1980-tal, förkromad ställning, skinnklädd sits och rygg, sitthöjd 63 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
332541
Päivämäärä:
2015-10-06