Barstol Lindau och Lindekrantz

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

LINDAU och LINDEKRANTZ, barstol, design Lindau och Lindekrantz, Lammhult, 1980-tal, förkromad ställning, skinnklädd sits och rygg, sitthöjd 63 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

332541

Päivämäärä:

2015-10-06