Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARGARETA LUNDAHL, matta, Uppsala Läns Hemslöjdsförening, rölakan, 1950-tal, signerad ML, geometriskt mönster med motiv av tulpaner, 192x170 cm
332547
2015-10-16
Gör en kostnadsfri värdering här