Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ERIK HAAMER (Estland, 1908-1994): Klippning av får,
signerad Haamer, olja på pannå, 50x60 cm
Visas på Geijersgatan i Göteborg
332562
2015-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här