Erik Haamer oljemålning

Erik Haamer oljemålning
Erik Haamer oljemålning
Erik Haamer oljemålning
Erik Haamer oljemålning
Erik Haamer oljemålning
Erik Haamer oljemålning

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ERIK HAAMER (Estland, 1908-1994): Kustlandskap,
signerad Haamer samt daterad 1945, 45x53 cm

Visas på Geijersgatan i Göteborg

332563

2015-10-09