Carl Kylberg färglitografi

Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): Figurscen, stämpelsignerad Carl Kylberg, 294/375, märkt i plåten CH. Sorlier grav. lith., färglitografi, 43 x 54 cm

332564

2015-10-06