Kanna stop sannolikt Tyskland

Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland
Kanna stop sannolikt Tyskland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KANNA, STOP, 4 st, med lock, porslin, sannolikt Tyskland, 1800-talets andra hälft, imiterat trä- och benarbete, höjd ca 18-35 cm

Skador, enstaka dekorelement saknas

332600

2015-10-06