Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOHAN GRUND (1808-1887 Wien): Porträtt av tre flickor, olja, signerad och daterad J Grund 1856, ca 44x44 cm
332604
2015-10-19
Gör en kostnadsfri värdering här