Johan Grund

Johan Grund
Johan Grund
Johan Grund
Johan Grund
Johan Grund
Johan Grund

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOHAN GRUND (1808-1887 Wien): Porträtt av tre flickor, olja, signerad och daterad J Grund 1856, ca 44x44 cm

332604

2015-10-19