Sängbord 1 par
2015-10-06
332632
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, bemålade, höjd ca 50, 46 x 32 cm
Renoverad, slitage, färgbortfall, smärre skador