Hans Kongslev brons

Hans Kongslev brons
Hans Kongslev brons
Hans Kongslev brons
Hans Kongslev brons
Hans Kongslev brons
Hans Kongslev brons
Hans Kongslev brons
Hans Kongslev brons

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS KONGSLEV (1900-tal): "Svinedrengen", signerad Kongslev Tinos, patinerad brons, total höjd med sockel ca 20 cm

Tusch undertill

332638

2015-10-06