Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHARLES FRIBERG (1868-1953): Rökande kvinna, signerad och daterad C Friberg 1906, brons, höjd 15
Attribut saknas, tusch undertill
332641
2015-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här