Charles Friberg brons

Charles Friberg brons
Charles Friberg brons
Charles Friberg brons
Charles Friberg brons
Charles Friberg brons
Charles Friberg brons
Charles Friberg brons
Charles Friberg brons

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHARLES FRIBERG (1868-1953): Rökande kvinna, signerad och daterad C Friberg 1906, brons, höjd 15

Attribut saknas, tusch undertill

332641

2015-10-06