Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KIENZLE, bordsur, 1900-talets första hälft, silver, urtavla med romerska siffror, reliefdekor av blommor, höjd ca 16, bredd 15 cm
Smärre bucklor, med gravyr
332646
2015-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här