Bordsur Kienzle

Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle
Bordsur Kienzle

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KIENZLE, bordsur, 1900-talets första hälft, silver, urtavla med romerska siffror, reliefdekor av blommor, höjd ca 16, bredd 15 cm

Smärre bucklor, med gravyr

332646

2015-10-06