Stolar dux

Stolar dux
Stolar dux
Stolar dux
Stolar dux
Stolar dux
Stolar dux
Stolar dux
Stolar dux

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAM LARSSON, stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft, DUX, kromad stomme, klädsel i brunt läder, sitthöjd ca 44 cm

Armstöd med skada, slitage, fläckar

332654

2015-10-06