Lisa Rinnevou
2015-10-06
332660
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): Music girl, signerad Lisa Rinnevou, färglitografi, 64x44 cm