Lars Tärning
2015-10-06
332665
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Utsikt från Skansen, Stockholm, signerad och daterad Lars Tärning -82, skiktmåleri på pannå, ca 23 x 44 cm