Lars Tärning
2015-10-06
332667
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): "Flickan", signerad och daterad Lars Tärning -13, skiktmåleri på pannå, ca 31 x 25 cm