Skrivbord 1800-talets början
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAMSKRIVBORD, med uppsats, sengustavianskt, 1800-talets början, låda i sargen, uppsats uppdragbar, lådinredning och jalusidörr, nyckelskyltar och knoppar i ben, höjd 76, med uppsats 92, längd 53 x 39 cm, nyckel finns
Skador, slitage, list med smärre skador, en lös list till jalusidörren medföljer
332687
2015-10-06