Skrivbord 1800-talets början

Skrivbord 1800-talets början
Skrivbord 1800-talets början
Skrivbord 1800-talets början
Skrivbord 1800-talets början
Skrivbord 1800-talets början
Skrivbord 1800-talets början
Skrivbord 1800-talets början
Skrivbord 1800-talets början
Skrivbord 1800-talets början
Skrivbord 1800-talets början

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAMSKRIVBORD, med uppsats, sengustavianskt, 1800-talets början, låda i sargen, uppsats uppdragbar, lådinredning och jalusidörr, nyckelskyltar och knoppar i ben, höjd 76, med uppsats 92, längd 53 x 39 cm, nyckel finns

Skador, slitage, list med smärre skador, en lös list till jalusidörren medföljer

332687

2015-10-06