Christina Knall Stockholm olja

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): Riddarholmen med Stadshuset - Stockholm, signerad Christina Knall, olja på duk, 96x96 cm

332689

2015-10-11