Stig CLaesson färglitografi

Stig CLaesson färglitografi
Stig CLaesson färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG CLAESSON, (Slas), (1928-2008): Motiv från Stockholms slott, signerad Stig Claesson 81, 116/150, färglitografi, 37x51 cm

332691

2015-10-07