Bo Pettersson oljemålning

Bo Pettersson oljemålning
Bo Pettersson oljemålning
Bo Pettersson oljemålning
Bo Pettersson oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BO PETTERSSON (samtida), I Galleriet, signerad och daterad -87, olja på pannå, 37x44 cm

332694

2015-10-07