Kaffeservis

Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, Tesi, Göteborg 1948, kanna stämpelsignerad Göthlin, kannans höjd 17 cm, total vikt ca 560 g

Kannas fotring med smärre skada, alla delar med monogram, handtag med slitage

332718

2015-10-06