Kaffeservis
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, Tesi, Göteborg 1948, kanna stämpelsignerad Göthlin, kannans höjd 17 cm, total vikt ca 560 g
Kannas fotring med smärre skada, alla delar med monogram, handtag med slitage
332718
2015-10-06