Knut Swane

Knut Swane
Knut Swane
Knut Swane
Knut Swane

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNUT SWANE (Norge, född 1951): Komposition, monogramsignerad och daterad KS-83, blandteknik, 70x100 cm

Kantskada

332736

2015-10-11