Sam Uhrdin oljemålning
2015-10-13
332740
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
SAM UHRDIN (1886-1964): Flickor vid eldstad, signerad Sam Uhrdin 43, olja på duk, 71x91 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Färgbortfall