Angelica Wiik färglitografi
2015-10-07
332741
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Jazzhjärta / Monika Zetterlund, signerad Angelica Wiik, numrerad 270/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 61 x 42,5 cm, oramad