Bertil Berggren-Askenström oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL BERGGREN-ASKENSTRÖM (född 1917), "I Göteborgs hamn", signerad Bert. Berg -47, olja på pannå, 88x70 cm

332769

2015-10-13