Ljusstakar 2 par mässing omkring 1900

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, Skultuna bruk no 15, höjd ca 20 cm resp. 1 par stämplade Åkerberg & Hellström Metall AB Stockholm, höjd 15,5 cm

Smärre bucklor

332770

2015-10-15