Alexander Vasilenko färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

2 000 SEK

ALEXANDER VASILENKO, "Miro 2", färglitografi, numrerad och signerad Vasilenko, 91 x 61 cm

332773

2015-10-07