Alexander Vasilenko, färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALEXANDER VASILENKO, "Pollock", färglitografi, numrerad och signerad Vasilenko, 91 x 52 cm

332775

2015-10-07