Elba Alvarez Damast blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELBA ALVAREZ DAMAST (1944-2005): Komposition, signerad och daterad Elba Damast, blandteknik på papper, 31x40,5 cm

332783

2015-10-13