Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SCHATULL, 1900-talets första hälft, Frankrike, med lönnfack i form av 4 böcker, höjd ca 20, 32 x 27 cm
Fläckar, slitage
332794
2015-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här