Schatull hemliga fack

Schatull hemliga fack
Schatull hemliga fack
Schatull hemliga fack
Schatull hemliga fack
Schatull hemliga fack
Schatull hemliga fack

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATULL, 1900-talets första hälft, Frankrike, med lönnfack i form av 4 böcker, höjd ca 20, 32 x 27 cm

Fläckar, slitage

332794

2015-10-07