Sekretär
2015-10-07
332795
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SEKRETÄR, gustaviansk stil, 1940-tal, fanérad i mahogny, höjd 105, 85x44 cm
Smärre ytskador, nyckel saknas