Stele 18/1900-tal

Stele 18/1900-tal
Stele 18/1900-tal
Stele 18/1900-tal
Stele 18/1900-tal
Stele 18/1900-tal
Stele 18/1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STELE, 18/1900-tal, troligen Nepal, skuret trä, hinduistisk gudom, baksida med inskuren skrift, höjd ca 31 cm

Slitage

332801

2015-10-08