Sydamerikansk indiankeramik
Closed
2015-10-08
332808
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SKÅL, Shipibo, Peru, 1900-tal, bemålad lergods, höjd ca 28 diameter ca 40 cm
Slitage