Hatthylla Bolin

Hatthylla Bolin
Hatthylla Bolin
Hatthylla Bolin
Hatthylla Bolin

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

GUNNAR BOLIN, hatthylla, "Nostalgi", 1900-talets mitt, funkis, aluminium, montage med 2 hatthållare i lackerat trä, formgiven 1937, längd ca 81 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

332810

Päivämäärä:

2015-10-07