Hatthylla Bolin
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GUNNAR BOLIN, hatthylla, "Nostalgi", 1900-talets mitt, funkis, aluminium, montage med 2 hatthållare i lackerat trä, formgiven 1937, längd ca 81 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
332810
Päivämäärä:
2015-10-07