Ulrika Hydman Vallien
2015-10-11
332817
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, 214/1500, färglitografi, 53x38 cm