Kjeld Ulrich

Kjeld Ulrich
Kjeld Ulrich

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KJELD ULRICH (Danmark, född 1942), Komposition, signerad och numrerad 59/60, färgetsning, 49,5x39 cm

332835

2015-10-11