Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANINVAS, fajans, 1700-tal, Marieberg, märkt MB under krona 74/10, svart och grå muffelmålning, höjd ca 35 cm
Lagningar skador
332836
2015-10-07
Gör en kostnadsfri värdering här