Kaninvas Marieberg

Kaninvas Marieberg
Kaninvas Marieberg
Kaninvas Marieberg
Kaninvas Marieberg
Kaninvas Marieberg
Kaninvas Marieberg
Kaninvas Marieberg
Kaninvas Marieberg
Kaninvas Marieberg
Kaninvas Marieberg
Kaninvas Marieberg
Kaninvas Marieberg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANINVAS, fajans, 1700-tal, Marieberg, märkt MB under krona 74/10, svart och grå muffelmålning, höjd ca 35 cm

Lagningar skador

332836

2015-10-07