Väggrelief

Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief
Väggrelief

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGRELIEF, 1900-tal, konstmassa, föreställande tre gracer, ca 39x37 cm

Smärre skador, smuts

332883

2015-10-07