Björn Berg tusch

Björn Berg tusch
Björn Berg tusch
Björn Berg tusch
Björn Berg tusch

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN BERG (född 1923): "Där kastanjrn föll" motiv från Tyska kyrkan, Gamla stan, Stockholm, signerad och daterad Björn Berg -82, tusch, 31x20 cm

332888

2015-10-07